Александр Зубченко – о давлении «Оппоблока» на редакцию районной газеты

137

Давление на редакцию районной газеты осуществляется уже не первый год. Так, Национальный союз журналистов признал главу Розовского райсовета Владимира Новобранова, представляющего «Оппоблок», одним из главных врагов прессы за 2016 год.

Начальник управления внутренней политики ЗОГА Александр Зубченко сообщил об усилении влияния «Оппоблока» и запорожсталевского куратора на редакцию газеты «Роз-инфо», что выходит в Розовском районе. Главного редактора газеты, Людмилу Подрез, за принципиальность даже удалось незаконно уволить.

У Розівському районі «Опоблок» продовжує нищити свободу слова

На Розівщині триває кримінальне свавілля «Опоблоку» під керівництвом голови райради Новобранова.
Вже другий рік цей горе-керманич воює ізколективом газети «Роз-інформ». Диригує процесом незмінний куратор від «Запоріжсталі» Ярослав Криль.

Цим діячам як кістка в горлі — принципова та непохитна редактор Людмила Подрез.
Всупереч рішенню суду, без сесії, Новобранов протизаконно призначає т.зв. в.о. головного редактора С. Коблю. Людина працює у школі учителем праці, ні дня не була у журналістиці, не написала жодної строчки.
Самозваний редактор намагається залякати співробітників. На бухгалтера Т.Черноводську, яку перебуває на передпологовому лікарняному, чиниться моральний тиск, звучать погрози. Все для того, щоб завести кишенькового бухгалтера та разом розворовувати кошти. Вже і печатку разом намалювали, щоб вкрасти більше у громади.

Закликаю журналістів області підтримати шановану, талоновиту та відповідальну людину — Людмилу Іванівну Подрез, оголосити бойкот Новобранову, його посіпакам та господарям!

Впевнений, що незабаром, після створення єдиної потужної громади, розівцям вистачить здорового глузду та відповідальності, щоб розпрощатися із Новобрановим та відправити цей кумедний і ганебний персонаж на свалку історії разом з його запоріжсталевським «смотрящим»!

Читайте в Facebook