Алексей Мосейко – о захвате «Оппоблоком» власти в Запорожской области

814

Запорожский активист Алексей Мосейко написал, что может произойти, если «Оппоблоку» удастся захватить власть.

Те, про що знають усі, вчора озвучив Запорізький голова ОДА. Опоблок намагається захопити владу в області і використовує для цього франшизу Самопомочі та проросійські організації.

До чого це призведе:
1. Економічна блокада. Будь-яка угода більша за 500тис.грн може відбуватися тільки з фірмою так чи інакше пов’язаною з Метінвестом. Це те, що ми спостерігаємо в Запоріжжі. Жодного нового підприємства, жодних інвестицій, тільки нова домна. Бо поява нових фінансових груп може знищити гегемонію Ахметова.

  1. Соціальна катастрофа. Опоблоку вигідно демонструвати, що в країні все погано, підігрівати революційні настрої і звинувачувати центральну владу. Нові дороги не потрібні, якщо звісно половина грошей не буде вкраденою через турецьку прокладку.
  2. Гуманітарна катастрофа. Згортання патріотичної риторики, заходів. Запоріжжя вже чи не єдине місто в Україні, де загиблі вшановуються волонтерами та областю, а міська влада зайнята чорнобильцями та ветеранами соц.труда. Ігнорування Голодомору, саботаж програми розвитку української мови і багато чого іншого.
    Навіть молодіжні заходи опоблоку проводяться синхронно з російськими. Співання на вокзалі російських пісень, участь молодіжного мера у проросійських акціях «Защитим Юго-Восток», ігнорування і саботаж національно-патріотичного виховання.

Але давайте не забувати, що опоблок підтримує всього лише 30% населення і навіть ті, хто голосував за Самопоміч робили це, бо вважали її проукраїнською партією.
Все це зрештою може призвести тільки до одного: ще однієї революції, дестабілізації і введенні військ. А тут вже питання чиїх: нацгвардії чи окупаційних.

Читайте в Facebook…