Андрей Согорин – об агенте, который влияет на решения Запорожского горсовета

320

Запорожский депутат Андрей Согорин систематизировал запорожские события, чтобы показать сложившуюся ситуацию в городе.

Ще один цвях. Вирішив трохи систематизувати запорізькі події щоб усім стала ясною ситуація у Запоріжжі.
1. Коли приймали Регламент Запорізької міської ради то Оппоблок принципово протестував проти двух речей. Перша — це процедура відсторонення міського голови (ну це логічно), друга — українська мова як єдина для використання міською радою. Не один десяток годин, з посиланням на законодавство, демократи в більшості продавлювали виключно українську мову. Але і під час сесійногорозгляду були намагання впихнути в Регламент російську під будь-яким виглядом.
2. Новини на сайті Запорізької міської влади всупереч всім рішенням ради ведуться російською мовою. Оскількі до мерії з цього приводу звертались і громадські діячі і комісія і окремі депутати на сесії, то виглядає це все як провокація. Попередній прес-секратар міського голови — львівянка, їй простіше було б новини писати українською, але — використовується російська з неясними поясненнями. Тобто це явно було не її рішення.
3. 9 мая. «Безсмерті полки» та інші провокацїї. Мерією було зроблено все для того щоб відбулись сутички. Тільки поліції, нацгвардії, АТОшникам та небайдужим громадянам вдалось втримати ситуацію.
4. Провокаційні листовки Оппоблока про нацизм, як перевірка на реакцію.
5. АТОшники. 2 роки що завгодно але — ні шматка землі, ні пам’ятника під будь-якими причинами. На крайній сесії їх не пускали до залу, поліцією керував начальник управління внутрішної політики міськвиконкому. Потім намагались заговорити зуби та зупинити перед залою, потягнути час щоб не дати їм слово. Після цього обіцянки і тільки обіцянки. Це травнева та червнева сесія. Тема АТО для мерії — табу і це є тож централізованою командою.
6. Вже другий раз комунальні кінотеатри відмовляють у показі фільмів патріотичного напрямку.

І це не все. Всіми ціми подіями, як на мій погляд здійснюється керівництво не із Запоріжжя, а можливо і не з України. Тому висновок дуже простий. По-перше треба з’ясувати хто є агентом впливу у міськраді та керує такими діями і по-друге — бути пильними і не посміхатись коли представники спецслужб попереджають про реальну небезпеку повалення конституційного ладу. Вона є більш реальною ніж дехто думає.

Читайте в Facebook…

Загрузка...