Денис Нечепоренко — о том, как «Оппоблок» пытается захватить центр молодежи

353

Запорожский активист написал, как «Оппозиционный блок» с прошлого года пытается захватить областной центр молодежи.

Підготував промову, але на щастя депутати зробили правильний вибір і проголосували за виключення питання про призначення Скороходової Інни на посаду директора ОЦМ ! Тому публікую те що хотів сказати.

«Я хочу трохи розповісти вам про ситуацію навколо ОЦМ (Обласного центру молоді). Вже рік Опоблок намагається повернути часи коли у «центрі молоді» сиділа молодіжка Партії Регіонів !
В перше за 25 років «центр молоді» після Революції Гідності почав відігравати свою роль, став відкритим майданчиком для молоді, що не залежить від політичних партій ! Але за останній рік були неоднократні спроби безпосередньо Сергієм Ільченко ( молодіжним мером та працівником Запоріжсталі ) захопити будівлю ОЦМ, ММР ( міська молодіжна рада ) навіть проводила голосування щодо передачі ОЦМ до комунальної власності, хоча це всього лише ( консультативно-дорадчий орган при міській раді ). Після обурення громадськості та знаходження в соц. мережах в тому числі і російських (Одноклассниках) компрометуючих фото за участі Сергія Ільченко в проросійських акціях з плакатами, цитую: «Защитим Юго-Восток Украины, защитим выбор Украины за 2015 рік !» його діяльність та діяльність його кураторів щодо ОЦМ почала згасати. Тоді ж в ОЦМ проводились круглі столи за участі Ільченко, Владислава Марченко, Едуард Гугніна та небайдужої громадськості і молоді ! Нам було обіцяно Марченко та Гугніним допомогти в переформатуванні «Обласної молодіжної ради», яка б нівелювала вплив Опоблоку на молодіжну політику в місті та області, змогла б зібрати у своїх лавах молодіжних депутатів, що були б патріотично налаштовані та допомагали б обласній владі в розвитку молодіжної політики ! Але до цього дня обіцянки залишились, лише обіцянками !!!
Тепер щодо кандидатуру Інни Скороходової на посаду директора ОЦМ, не хочеться знову коментувати фото з соц.мереж, у кожної людини свої моральні норми. Але якщо людина хоче займати таку високу посаду, то в 28 років повинна розуміти, де є особисте, а де публічне… Фото Скороходової не були вкрадені, вони знаходяться в публічному доступі на її сторінках в тому числі у забороненому Президентом України Петром Порошенко «Вконтакте», сторінкою якого чиновник й досі активно користується. В соц.мережах багато фотографій та постів Скороходової разом з «молодіжним мером» Сергієм Ільченко, це і відвідування Запоріжсталі, Мотор Січі, просто дружні фото, та фото з різноманітних акцій, дружба з Сергієм Ільченко патріотичною громадськістю сприймається негативно, через спроби захоплення ОЦМ, та його участі в проросійських акціях в 2015 році. Щодо професійних навиків та рівня освіти Скороходової теж багато питань !? Та це не завадило їй успішно пройти конкурс на посаду директора ОЦМ. В Інни немає післядипломної освіти та стажу керівника ! За своєю спеціальністю «Театральне мистецтво» по кваліфікації вона актор драматичного театру, кіно, розмовного жанру, диктора радіо та телебачення. Також вона є координатором інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене.» в Запорізькій області, щодо відповідальності теж є декілька питань ?
Враховуючи все вище сказане, спроби захоплення ОЦМ політичною силою Опозиційний Блок та їх поплічниками, враховуючи саботаж роботи Михайла Шатухо ( колишнього керівника ОЦМ ), доречі героя АТО, який багато чого зробив для патріотичної молоді міста та області, але якому довелось звільнитись за власним бажанням з посади ! Враховуючи задовільну роботу виконуючого обов`язки директора ОЦМ Ярослава Храпського, при якому в ОЦМ почались проводитись ремонтні роботи, налагоджені опалення, світло, відремонтована актова зала, та проведені різноманітні турніри, акції, свята та форуми. Просимо вас, шановні депутати, проголосувати проти призначення Інни Скороходової на посаду директора ОЦМ !!!»

P.S. Дякую депутатам обласної ради за правильні висновки!

Читайте в Facebook…

Загрузка...