Игорь Артюшенко – о методах победы в гибридной войне

99

Запорожский нардеп Игорь Артюшенко рассказал, почему будет голосовать за законопроект «Об особенности государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины над временно оккупированными территориями в Донецкой и Луганской областях».

Знову сьогодні станемо свідками тотальної #зради та істеричних припадків деяких політиків у ЗМІ.

Причина – законопроект #7164.

Згадую, як три роки тому закон «про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО» був проголосований у ВР.

Під шини та гвалт ура-патріотів на вулиці та мордобій у Парламенті.

Проголосували і вже 3 роки на окупованих росією українських територіях ОРДЛО діє: «народна міліція та спецекономрежим», «відбулась амністія бойовиків», «пройшли вибори і оці Гіві з Моротолою, Захарченком та Плотницьким сидять в ВР біля мене».

Саме ж цим тоді українське суспільство лякала вся політична #зрада?

Але нічого з цього не відбулось насправді. А знаєте чому?

Бо без виконання безпекової частини домовленостей (виведення російських військ, відновлення державного кордону та повернення українського законодавства), виконання політичної частини неможливе.

Це чітка та принципова позиція української влади. Це аксіома.

Саме тому за три роки цей закон про «особливості місцевого самоврядування…» так і не став чинним.

Але він дав свої позитивні плоди на міжнародній арені – сформовано потужний проукраїнський блок держав і наші дипломатичні перемоги випереджають одна одну. А російський окупант ці 3 роки потерпає від санкцій, втратив вже більше 50 000 000 000$ та має холодильник, який скоро проковтне телевізор.

В жовтні спливає термін дії закону «про особливості місцевого самоврядування» і проектом #7164 пропонується продовжити його дію на 1 рік.

Читайте правильно – продовжити «дію» закону на один рік, який проголосовано та не діє вже три роки.

Проголосуємо – отримаємо туза в рукаві для подальшого міжнародного тиску на окупанта та продовження економічних санкцій; виграємо ще час для подальшого зміцнення обороноздатності нашої країни, а в перспективі – введення миротворців ООН на окуповані росією території та їх звільнення.

Не проголосуємо – подаруємо цей козир москві. І саме ним вони будуть бити за відміну санкцій з себе через своїх лобістів в Європі та знищуватимуть міжнародний проукраїнський блок.

Тому однозначно голосуватиму ЗА.

Бо плюси від прийняття – очевидні, а мінуси – примарні і політично зманіпульовані.

І останнє.

Можливо, треба, як дехто закликає, опустити забрало на шоломі, дістати шаблю і піти в лобову атаку. Це чесно, щиро і героїчно. Але це програти. Після цього будуть журливі думи та пісні, але не буде України.

Можливо, треба, як закликають інші, «відрізати, викинути і забути» окуповані росією наші території. Але це теж програти. Бо потім обов’язково чума полізе і далі в Україну – імперії завжди прагнуть розширення.

Але ж нам треба саме перемога, а не героїчно-журливі пісні чи розшматована Україна!

Тому маємо усвідомити, що гібридну агресію можна перемогти тільки гібридною обороною.

І сідаючи за стіл грати в преферанс з шулером, неможливо перемогти, граючи за правилами.

Час працює на Україну!))

Читайте в Facebook…