Игорь Артюшенко – о заявлении российских чиновников

137

Запорожский нардеп Игорь Артюшенко объяснил, почему не стоит обращать внимание на официальные заявления представителей страны-агрессора.

Дивлячись на офіційну реакцію російських посадовців щодо майбутнього введення біометричного контролю для іноземців, згадую старе добре прислів‘я про спробу налякати їжака. Потішно спостерігати як напружили цей самий «залякувач» наші маргінальні сусіди.

Не дивно, що зі всіх держав таке несприйняття сучасної та звичної для цивілізованого світу процедури висловила лише країна-агресор. Але на відміну від «країни скреп» Україна усвідомлено йде в європейському напрямку, тому погрожувати дзеркальними заходами – перспектива сумнівна. Щодня тисячі українців оформлюють біометричні паспорти, причому роблять це із задоволенням та позитивними очікуваннями – тільки за перший місяць безвізом вже скористались 95 000 українців.

Щодо «ввічливого прохання залишити країну» – особисто я вважаю, що українцям нема чого робити в цьому Мордорі, це не тільки не цікаво, не патріотично, але й головне — небезпечно. Наразі перед нами відкритий весь світ – тож альтернатив вистачає.

А взагалі дотримуюся думки, що нам не потрібно зважати на вислови представників країни-агресора, і тим паче брати до уваги їхню позицію стосовно нашої політики. Росія завжди буде проти успіху України. Адже насправді є дві дійсності. Одна складається із жалюгідних спроб російських дипломатів тримати обличчя під час чергової брехні про демократію, інша – з цинічних намірів захопити якомога більше чужих земель та знищити народ, який став на їхній захист.

Істинна позиція Росії проявляється у перебуванні російських солдатів на Сході України, в постачанні російської зброї терористам, в насильному встановленні російського режиму в Криму, в діях кремлівських маріонеток з мандатами в сесійній залі Верховної Ради.

Тож пропоную менше уваги приділяти лицемірству та зосередитися на наданні гідної відсічі ворогу і на політичному, і на фактичному фронтах.

Читайте в Facebook…

Загрузка...