Ирина Пирогова – об издевательстве со стороны Министерства экологии

33

Активистка Ирина Пирогова работающая в Всеукраинской экологической лиге написала на своей странице об ответе от Министерства экологии, за который чиновникам должно быть стыдно:

Отримали першу відповідь на звернення жителів міста — під яким було зібрано майже 5 тисяч «живих» підписів до депутатів ВР щодо порушення наших конституційних прав на чисте довкілля.

Микола Фролов звернувся до мінприроди стосовно звернення жителів Запоріжжя з питань реформування та вдосконалення довкільного законодавства.
Мені цікаво, невже мінприроди не соромно писати такі відповіді?

Основне, що кидається у вічі.

З 2015 року ні на крок не здвинувся державний моніторинг — з 3-го абзацу. Всі оті «низка засідань робочої групи» та «визначено наступні конкретні заходи» (про які втім — ні гугу!) — все це типове бла-бла. ТРИ РОКИ!!!! працює робоча група! а моніторинг і досі там.

Друге. Абсолютно абсурдні штрафи — держекоінспекція штрафує посадових осіб — це все одно, що постійно виписувати штрафи на водія автобуса за те, що власник автобусу добив його вже до ручки і витискає останні краплі прибутку. А водій вимушений заробляти копійку хоч таким способом — і ховатися від штрафу зі зношеним двигуном.

Щодо т.зв. розрахунків збитків — це якраз, скажімо так — штраф на підприємство, а не на посадову особу — вражає цинізм у розмірі 67 гривень на Запоріжкокс. Фенолами якого всі вознесенівці мають «задоволення» вбивати свої організми і заробляти собі рак печінки.

Останній абзац б’є всі рекорди знущання. Зміни, які внесли майже всі виглядають приблизно отак «…..слово «виявлення» замінити словом «вчинення»…..» — хто хоче на власні очі подивитися — у коментарях дам посилання.
Невже не соромно?! ні, не соромно, не болить, не смердить.

 

Читайте в Facebook

Загрузка...