Юрий Сидоров — о руководителе, при котором производство ЗАЗ обвалилось в 184 раза

283

Запорожский журналист Юрий Сидоров напомнил запорожцам о Николае Евдокименко, который руководит Запорожским автомобильным заводом с 2005 года, а также является членом исполкома при нынешнем мэре и при двух предыдущих.

Вз’ївшись на Васадзе ми забуваємо про ще одного важливого персонажа
Хто пропустив, то власник «АвтоЗАЗу» Васадзе дав показове інтерв’ю. Короткий переказ: «Ми 20 років отримували різні пільги, але не змогли нічого зробити путнього, бо нам нещадно ставили палиці в колеса» (тут повністю https://goo.gl/crvC2o).
Ну таке, стандартний український бізнесмен з 90-х.
А безпосередньо на заводі один на один авторинку протистояв Микола Євдокименко.
Він на керівних посадах в ЗАЗі з 1994 року. Керівник — з 2005 року. Лиш на пару років відволікся на заступника міністра промисловості. Це при ньому за 10 років виробництво обвалилося в 184 рази і 20 років беззмінно виробляли одну модель.
І головне: Євдокименко член Виконкому Запорізької міськради. І нині при Буряку, і раніше при Сіні та Карташову він вирішує долю міста. А куди ж без Євдокименка, який має два ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм», два ордени «За заслуги» та почесне звання «Заслужений машинобудівник України»? Тож і сидить тихенько в цьому джентльменському клубі, періодично суючи ніс в держпідряди

Читайте в Фейсбуке