Сергей Притула – о «ватном» чтиве на борту самолета «Мотор-Сич»

1658

Известный украинский телеведущий возмутился пророссийским содержанием запорожской газеты «Позиция», которую раздают на бортах самолетов «Мотор Сич», принадлежащих Вячеславу Богуслаеву.

Хотів би наніч написати, як ми сьогодні з «вар’ятами» розпочали святкування нашого 7-річчя. Але такий злий з самого ранку, що слів нема!
Лечу сьогодні з Києва на Львів рейсом МоторСіч airlines. В кишеньці спинки сидіння переді мною газетка. Летіти годинку, думаю, почитаю. Очі полізли на лоба. Поки у нас тут по всіх фронтах ведеться робота проти російської пропаганди, просто під носом таке «ватне чтиво», що я не зрозумів, де я лечу, з Києва чи з Воронєжа.
Всеукраинская общественно-политическая газета «Позиция», яку клепають в Запоріжжі, просто «потішила» повним набором русскомірского лексикону. Тут вам і «Волинская рєзня», і «бессмертний полк», і «територія Украіни, яка нєот’ємліма часть Росії», і «антисоветскіє актівісти»(антісовєтскіє актівісти, Карл!!!), і раскольнікі з Київського патріархату!

Прописано все акккккуратненько, щоб, в разі чого, юристи по судах могли відбити всі нападки. Але по-факту… просто жах!

Газетка розповсюджується на рейсах авіакомпанії. Принаймні, на тому, на якому я летів, вона була далеко не в одиничному екземплярі!
Я б тако казав, щоб якийсь МінСтець трохи звернув увагу. Тегніть, якщо хто знає там когось.
Дякую за увагу. Піду очі вмию.

Читайте в Facebook