Запоріжці вперше за 150 років зможуть побачити унікальне природне явище

441
запоріжці
Запоріжці разом з усім світом побачать 3 астрономічні явища. Кожне з них і так унікальне по-своєму, але одночасно вони стаються вкрай рідко. Востаннє таке траплялось 30 грудня 1982 року у Східній півкулі та 31 березня 1866 року  у Західній.

Сьогодні, 31 січня у світі відбудеться суперлуння, повне місячне затемнення і «блакитний місяць». 30 хвилин залишилося до початку події, яка відбудеться вперше за останні 152 роки. До того ж, це затемнення прозвали «кривавим».

Місяць потрапить у тінь Землі повністю й буде знаходитися упродовж 77 хвилин. Поверхня Місяця стане темно-червоною, проте саме світило не зникне. Відтак і буде створюватися ефект кривавого Місяця. Пік затемнення припаде на 15:30, отож запоріжці не пропустіть визначну подію.

Крім того, на небі сьогодні з’явиться Суперлуння — це момент найбільшого зближення Місяця і Землі. Саме завдяки цьому земляни зможуть помилуватися більшим розміром місячного диска, ніж зазвичай.

Напевно багато жителів міста помітили в собі деякі зміни у фізичному самопочутті. Метеочутливих людей може турбувати біль у грудях, головний біль, перепади настрою, але не тільки сьогодні, а й в найближчі кілька днів. Крім того, буде нестабільним і психологічний стан. Можуть бути різні розлади, тож намагайтесь себе контролювати та не піддаватися на провокації.

Читайте також: Ігор Гнатуша очолив раду голів об’єднаних тергромад Запорізької області