БК «Запоріжжя» відкриває баскетбольний рік матчами проти лідерів Суперліги

22
БК «Запоріжжя»

Вже сьогодні БК «Запоріжжя» продовжить свої виступи у чемпіонаті Суперліги. На домашньому паркеті команда Валерія Плеханова буде протистояти представникам трійки лідерів — сьогодні суперником запоріжців стане столичний «Будівельник», а 13 січня – «Черкаські Мавпи».

Нагадаємо, що матчі першого і другого кола проти цих суперників завершилися для запорізьких баскетболістів поразками. «Будівельник» довів свою перевагу й на паркеті Палацу спорту ПАТ «ЗАБ» (61:59), і у столичному СК «Меридіан» (78:66). Головними кривдниками запорізької команди тоді стали американський легіонер Генрі Дугат (33 очки за підсумками двох зустрічей) і Руслан Отверченко (29), які входять до квартету найкращих бомбардирів чемпіонату.

«Черкаські Мавпи» теж переграли БК «Запоріжжя» як у виїзному двобії (77:71), так і домашнйому (83:58). І в цих матчах кращим теж був легіонер – 31-річний центровий черкащан Марвін Джефферсон (30 очок).

— Якщо не брати до уваги рахунки матчів з «Будівельником» і черкащанами в першому колі, вдома ми виглядали більш-менш переконливо, чого не можна сказати про виїзні ігри з цими командами. Тож, готуючись до січневих ігор з ними, ми ставили завдання, насамперед, уважно вивчити помилки, яких наші гравці припускалися в матчах другого кола. По-друге, плануємо застосувати такі елементи гри, які здивують суперників. По-третє, розраховуємо на повернення у стрій Павла Буренка, який через стан здоров’я не брав участі в попередніх матчах з київською та черкаською командами. Природно, хочемо продемонструвати баскетбол, що радуватиме вболівальників. Заради цього практично не відпочивали ані напередодні новорічних свят, ані після них, — відзначає головний тренер команди Валерій Плеханов.

Після двох перших кіл БК «Запоріжжя» розташувався на передостанній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Суперліги, маючи в своєму активі 13 поразок і всього 2 перемоги.

Загрузка...