Брыль прокомментировал церковный скандал в Запорожье

384
Брыль

Глава Запорожской области Константин Брыль прокомментировал церковный скандал, разгоревшийся во всей стране после того, как в Запорожье священник Московского патриархата отказался отпевать трагически погибшего из-за самоубийцы малыша, крещенного в церкви Киевского патриархата.

«…В Запоріжжі з кожним днем набирає обертів дискусія навколо Української Православної Церкви МП. Згідно з Конституцією, церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Єдине, чого я особисто прошу від всіх жителів Запорізького краю: не роздмухувати конфлікт. Тим самим «граючи на руку» нашому ворогу. Адже ми не можемо забувати, що в країні триває війна. І кожен наш крок має бути ретельно виваженим…», — пишет Брыль.

Также Константин Брыль сообщил, что уже в ближайшее время соберет заседание Совета религиозных организаций.

Читайте также: На сайт Запорожской епархии УПЦ была совершена DDOS-атака

«Найближчим часом заплановано проведення засідання Ради релігійних організацій при голові Запорізької облдержадміністрації, аби ту ж саму думку донести до всіх релігійних організацій нашого регіону. Ми маємо не забувати ні на мить, що Україна — сучасна Європейська держава. І наш народ вміє вирішувати конфлікти цивілізовано», — написал глава Запорожской области на своей странице в Фейсбук:

Ісус Христос сказав, заповідь нову даю я Вам. Да любіть один одного, і потому пізнають що Ви мої учні, якщо любов будете…

Опубліковано Костянтин Бриль 9 січня 2018 р.

Напомним, что 2 января, в Запорожье священник УПЦ МП отказался отпевать погибшего 2-летнего ребенка, который был крещен в церкви Киевского патриархата.  Запорожский журналист и блогер Юрий Гудименко не выдержал такой наглости и запустил флешмоб #принеси_куклу. Теперь по всей Украине люди сносят игрушки к порогам церквей УПЦ Московского патриархата.

Загрузка...