Фотофакт: в історії з будівництвом ТЦ біля Цирку у Запоріжжі з’явилися нові обставини

2156
озеленення парку
facebook.com/zaitsev.viacheslav/

У Запоріжжі активісти планують власноруч взятись за озеленення парку Яланського.

Про це повідомляє В’ячеслав Зайцев, який відправив листа до міського голови.

«Звернулася до мене громадськість, як кажуть: «поступил сигнал». Суть в тому, щоб зробити нові насадження в парку Яланського. Так, так я знаю про петицію, але ж вся суворість наших петицій компенсується необов’язковістю їх виконання. Згадати наприклад велопетицію де взагалі нічого не зробили — ведеться кропітка та наполеглива робота. Листа меру написав, фото додається», — пише активіст.

Люди планують проводити озеленення та оновлення дерев за власний кошт. У листі до Буряка, аби «підтримати іціативу громади морально», Зайцев просить міську владу виділити лише «одну поливальну машину, комплект лопат у кількості 10 штук, візок для землі, а також 10 пар рукавиць».

facebook.com/zaitsev.viacheslav/

Висадка дерев буде проводитися з залученням професійних спеціалістів з озеленення, враховуючи всі екологічні та ландшафні фактори, йдеться в листі.

Садити дерева у парку запоріжці планують з 17 березня по 29 квітня.

Нагадаємо, на початку лютого в сквері (між ТЦ «Україна» та Цирком), ділянка якого тепер належить депутату міськради Володимиру Кальцеву, обрізали дерева. На місці парку планують побудувати новий ТРЦ. Тому активісти виступають проти знищення дерев і захищають довкілля.

Читайте також: В сесійній залі Запорізької міськради зустрілись прихильники та противники ТРЦ Кальцева

Загрузка...