Ігор Гнатуша очолив раду голів об’єднаних тергромад Запорізької області

16
тергромад

У Запорізькій області створено першу в Україні раду голів об’єднаних територіальних громад.

Рішення про створення ради було прийнято під час наради голів громад, яка відбулася за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області». Про це повідомляє прес-служба місцевої облради.

Метою створення нового органу є спільне формування позиції  всіх 26-и голів ОТГ в Запорізькій області в питаннях захисту  інтересів територій, сприяння діалогу з депутатами Запорізької обласної ради, обласною державною адміністрацією, а також розробка запитів та пропозицій до представників міжнародних донорів на підтримку секторальних реформ в ОТГ в Україні та Запорізькій області.

Очолив раду голів ОТГ Запорізької області Ігор Гнатуша — голова Комиш-Зорянськоі селищної ради, кандидатуру якого підтримали учасники наради.  Секретарем ради голів ОТГ призначили Олега Кузьменка — президента МАОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області», який вже понад два роки супроводжує громади на шляху  реформ.

Читайте також: Депутатці міської ради запоріжці вкотре надали матеріальну допомогу — фото, відео