КП «Запоріжелектротранс» випускає на дороги Запоріжжя четвертий трамвай (фото)

63

Комунальні автобуси великої місткості вже працюють на 18 і на новому 17 маршрутах.

Сьогодні, 29 грудня, на лінію вийде новий, четвертий за рахунком трамвай, зібраний на базі комунального підприємства «Запоріжелектротранс». На 2017 рік, заплановану програму виконали повністю. В наступному 2018 році Запорізька міська рада, разом з КП розглядають варіанти продовження реалізації проекту.

Планується збирання ще 5-ти нових трамваїв. Вони відповідають всім нормам безпеки і комфорту, пристосованих для проїзду людей з обмеженими можливостями. Також повідомили, що кошти в міському бюджеті на це передбачено. Окрім цього планують продовжувати капітальний ремонт трамваїв і тролейбусів, а також купівлю великих автобусів, — повідомила прес-служба Запорізької міської ради.

Нагадаємо, що перший вагон вийшов на колію 27 червня цього року, другий — 13 жовтня, третій — 15 грудня, а сьогодні, 29 грудня, вийшов четвертий трамвай данної серії. Як ми зазначали раніше, вартість одного засобу пересування 6 млн. грн., з яких 4 млн грн. — ціна кузова, купленого у компанії Політехносервіс (Калуш), яка виробляє їх за ліцензією Чеської компанії «PRAGOIMEX». Деякі складові з Дніпра та Києва, велика частина запчастин із Запоріжжя.

Читайте також: Участникам АТО выделили землю на канализационном коллекторе (фото)