Полицейские выписали штраф сотруднику Нацполиции, который проходит переаттестацию

56

Запорожские патрульные полицейские оштрафовали сотрудника Нацполиции за нарушение ПДД. Отметим, что сейчас этот человек проходит переаттестацию, но считает, что на его правонарушения нужно закрывать глаза. Об этом сообщает на своей странице в Фейсбук полицейский Денис Кияшко.

«Трохи меду у діжку дьогтю :(»

Вчора виписував постанову за порушення правил дорожнього руху діючому працівнику правоохоронних органів, який, до речі, якраз проходе переатестацію в ГУНП в Запорізькій області. Людина припаркувала авто впритул до пішохідного переходу та ще й на самому перехресті.

Головна теза його, та його колеги, який з ним проходить переатестацію: «Нічого страшного не сталося. На це треба закривати очі, це ж не суттєве порушення»

Це говорять люди, які повинні бути прикладом для громадян, які повинні слідкувати за законністю та присікати правопорушення.

Для них, я так розумію, є різниця між хабар і невеликий хабар. Перший можливо не візьму, а другий можна брати, він же не суттєвий.

Ось так і живемо, друзі.

Теперь сотруднику правоохранительных органов придется заплатить штраф в размере 450 грн.

Напомним, что в начале июня патрульные полицейские выписали штраф заместителю начальника Нацполиции в Запорожской области Андрею Долинному.

Загрузка...