Росія пригрозила направити флот до берегів на Запоріжжі

234
Судно-порушник «Норд» під прапором РФ. Фото - Прикордонна служба

Затримання кримського судна «Норд», яке направлялося до берегів Азовського моря поблизу Бердянська, Росія називає «піратством». Там звинувачують українських прикордонників і погрожують відправити флот в Азовське море, пише УНІАН

Командування Чорноморського флоту Росії, включаючи морську авіацію, готове «забезпечити безпеку судноплавства в північно-східній частині Чорного моря та акваторії Азовського моря» після затримання українськими прикордонниками судна «Норд» з Криму. Про це повідомило РИА Новости джерело в силових структурах республіки.

«Агресивні дії українських морських прикордонників у міжнародних водах представляють не тільки небезпеку захоплення російських судів, але й формування цього державного піратства», — сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, наприкінці березня, в українських водах Азовського моря прикордонна служба України  затримала судно з російським прапором. Судно-порушник виявилося риболовецьким, на борту знаходилося 10 осіб. В усіх членів екіпажу були так звані російські паспорти.

Капітану судна «Норд»сьогодні вручили підозру, йому загрожує близько п’яти років позбавлення волі.
Загрузка...