Шахраям, які видавали фальшиві квитки у Запоріжжі загрожує кримінальна відповідальність

46
Фото: Ruslan Shykhanov

Вчора, у соціальній мережі facebook розбіглася інформація про те, що у громадському транспорті Запоріжжя видають фальшиві квитки. Уважний пасажир сфотографував справжні та підроблені квитки, які видавали у трамваї та автобусі. Пізніше опублікував фото.

Інформація також розійшлася у місцевих ЗМІ. Варто зазначити, керівник комунального підприємства «Запоріжелектротранс» рекордно швидко відреагував на факт обману містян і вже у другій половині дня знайшли шахраїв.

— Квитки для підприємства виготовляються у Львові в певній державній структурі, мають державний знак. А ці квитки були саморобні і поширювалися на території «Запоріжелектротрансу». Було виявлено два таких випадки. Один — в трамваї, другий в автобусі — теж саморобні квитки, але з вигляду вже наближені до оригіналу. Зараз ми проводимо робочі збори для інформування працівників про цей випадок. Спасибі свідомому пасажиру, який повідомив про підробку. Хочу звернутися до всіх жителів Запоріжжя — якщо станете свідками подібних випадків, прохання не мовчати, надавати розголосу. Ми завжди будемо реагувати, — розповів Юрій Папач.

Мешканців міста запевняють — проведено серйозне внутрішнє розслідування і вжито усіх заходів, щоб подібне не повторилося. А тим випадком, який відбувся кілька днів тому займається поліція, порушникам загрошує кримінальна відповідальність.

Читайте також: Директор запорізького ліцею, який незаконно віддав гуртожиток, постане перед судом

Загрузка...