Запорізькі підвали гниють, сфера ЖКХ рушиться на очах — КП «Наше місто» ігнорує всіх

603
КП

 

Ситуація, яка зображена на відео стала абсолютно нормальною для Запоріжжя. Спочатку мешканці чують сморід біля власних під’їздів, потім беруть ліхтаря і проникають у підземелля власного будинку. А там — точно те, до чого готувалися — фекалії. Ними заповнені усі кишені цілого під’їзду.

Перше, що роблять мешканці — викликають аварійну службу. Якщо пощастить, то виклик служба «15-80» прийме в межах півгодини, а якщо ні, то протягом дня доводиться дзвонити. Цього разу на виклик відповіли відразу, а через 20 хвилин уже подзвонила майстер, уточнила що відбулося. Аварійка прийхала доволі оперативно, прочистила каналізацію і поїхала.

Це підвал будинку №11, по вулиці 40-річчя Перемоги, його обслуговує КП «Наше місто». Тут, фекаліями заповнюється підвал вже вдруге за півтора місяці. Аварійка приїжджає, прочищає труби, а вони далі витікають. КП «Наше місто» мовчить, мешканці кожного разу подають заявку і дуже просять передати її комунальному підприємству, бо дірява труба — це не капітальний ремонт, а поточний, яким моло б займатися, в даному випадку, КП «Наше місто». Варто зазначити, у суму, яку щомісяця платять запоріжці управляючим компаніям входять послуги по поточному ремонту. Також запоріжці платять за дезинфекцію підвальних приміщень. Про яку дезинфекцію можна говорити, якщо у підвалах фекалії? За що платять запоріжці?

КП "Наше місто" КП Наше місто КП Наше місто

У цей час КП «Наше місто» насмілюється вдвічі підняти ціни на обслуговування будинків! А його керіник спокійно відвідує сесійну залу, а там ще й відбирає в журналістів диктофони, щоб ті не отримали підтверджень не чоловічих розмов.

Зараз підвал переповнений всілякою гидотою, яка при потеплінні почне квітнути і розмножувати різні бактерії. Проблему не вирішує ніхто, а прохання депутатів від демократичних сил ігнорують. Запоріжців залишають сам на сам з проблемами, отруюють життя через викиди в повітря, не вивезення сміття та не прибирання підвалів.

Загрузка...