В нові телевізори росіяни зашивають зухвалу пропаганду

1297

Одна їз запорізьких сімей купила з нагоди Нового Року сімейний подарунок — новий телевізор. Обрали модель добре відомого в Україні корейського бренду Samsung. Техніка надійна, завжди з’являються нові моделі та цікаві пропозиції.

Один із заводів, на якому збирають техніку компанії  Samsung розташований в Росії. Насторожувати, на перший погляд не повинно нічого, адже принципових українців мала б гріти думка про те, що компанія все ж не російська, а тому купуючи її товари не зраджуєш своїх принципів. До того ж, центральний офіс компанії завжди як слід стежить за якістю товарі, де б їх не збирали.

Як виявилося, у нового телевізора дуже багато цікавих можливостей та навіть передбачений «подарунок» від доброзичливого сусіда. Росіяни добре подбали про те, щоб українці вибрали для перегляду правильні програми та фільми, а заодно і знайомилися з нездоровими амбіціями країни — агресора.

У розділі — «рекомендовано до перегляду» покупець зовсім новенького телевізора мусить спостерігати ось це.

Власник техніки пообіцяв обов’язково поскаржитися в центральний офіс компанії Samsung. А іншим україням залишається побажати — будьте пильними, коли на екранах з’являється подібне.

Загрузка...