В одному з міст на Запоріжжі запланували грандіозне будівництво

60
У Бердянську на місці зруйнованого стадіону «Азовець» чиновники вирішили побудувати льодову арену або інший великий спортивний об’єкт. Про це повідомляє «ПроБердянськ».

Під час позачергової 40-ї сесії Бердянської міської ради, що відбулася сьогодні, 15 лютого, депутати одностайно проголосували за передачу землі під стадіоном «Азовець» на баланс КП «Міський палац спорту». Таким чином, зроблено перший крок в реалізації ідеї будівництва на місці зруйнованого стадіону міського льодового палацу або якогось іншого великого спортивного об’єкта.

«Практично в усіх регіонах країни є ідеї або проекти реконструкції старих або будівництва нових спортивних арен. Однак більшість з них так і залишаються ідеями. Причина в несвоєчасному оформленні земельних ділянок під цими спортивними аренами. Сьогодні процес відбору об’єктів реконструкції та будівництва в Запорізькій області для фінансування ще триває. Тому ми підтримали проект передачі землі на баланс міського палацу спорту дуже вчасно. Це дозволяє розраховувати на те, що вже в цьому році ідея створення в Бердянську льодового палацу або нового стадіону почне втілюватися в життя», — заявили в міськраді.

Читайте також: Проезд в бердянских маршрутках подорожает на 50%

Загрузка...