Колега жінки, яку шукали 5 днів у Запоріжжі, розповів чому Вікторія не могла повернутися додому

7422
Фото: Forpost
Як раніше повідомляв Forpost, зниклу Вікторію Притуляк, яка більше 5 діб не виходила на зв’язок, сьогодні знайшли на Критому ринку.

У місті була створена ініціативна розшукова група, яка прочісувала територію, опитувала людей та розклеювала листівки із зображенням жінки. За 5 днів активні запоріжці працюваи як злагоджена команда і це дало позитивний результат. Сьогодні, близько 11:00  з’явилася інформація про те, що Вікторію бачили на Критому ринку. Свідок  запевнив, що бачив жінку буквально 2 хвилини тому, члени розшукової групи кинулися туди. За декілька хвилин Вікторію Притуляк знайшли. Жінка була одягнутою у фіолетову сукню та рожеві шльопанці. Як виявилося пізніше, саме за цими речами Вікторія прийшла на Критий ринок. Варто зазначити, цінні речі були при дівчині, а це свідчить, що її ніхто не ображав.

За 5 діб багато запоріжців дізналися про пошуки зниклої, переживали та вболівали. Коли Вікторію знайшли, у соцмережах почали писати одна і ті ж запитання: що було з дівчиною та як вона почувається? Враховуючи усе пережите, родичі та й сама Вікторія не в змозі зараз давати якісь коментарі чи тим паче пояснення. Кажуть – головне, що жива і вдома. Втім, чоловік, який з першого дня підтримував родину зниклої та доклав неабияких зусиль до її пошуків, усе ж прокоментував під публікацією Forpost те, що сталося. Володимир Миколайчук колега Вікторії Притуляк, він одним з перших кинувся на допомогу.

У Виктории произошел нервный срыв. В понедельник ее положили на обследование в неврологию областной больницы. По всей видимости ночью произошло обострение проблемы и девушка утром ушла из больницы отключив телефон.
Всё это время Вика находилась в рассеяном и депрессивном состоянии и частичной амнезией. Она бродила по городу и ночевала на улицах. Она не знала куда идти и что делать. На автоматизме покупала еду и воду. 2 суток ходила босая. При себе имела до 1000 грн денег. В таком состоянии с ней могло произойти всё что угодно! И ее состоянием могли воспользоваться многочисленные мудаки (многие из которых не зная ситуации сейчас пишут гадости). Сегодня она на крытом рынке купила Сарафан и шлепки. Там ее и заметили друзья и коллеги, которые пятые сутки искали ее по городу расклеивая листовки и опрашивая всех и вся. Жива. Это главное. Теперь ее нужно привести в порядок. И родные это сделают, – написав Володимир Миколайчук.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...