Волонтер Наталія Юсупова: “На зброю, на війни, на вбивства людей в інших країнах, гроші є, а врятувати власних громадян, можливості немає”

1900

“На зброю, на війни, на вбивства людей з інших країнах, гроші є, а врятувати власних громадян, можливості немає” – волонтерка Наталія Юсупова.

Відома українська волонтерка Наталія Юсупова (Ветвицька), розповіла про авіакатастрофу літака у Шереметьєво. Як написала вона у Facebook, не знайшлось, тих хто врятував би життя громадян у країні агресорові, бо займаються видачею паспортів у чужій країні.

“Ще вони сміють кричати, що Росія імперія! На нові ракети, на зброю, на війни, на вбивства людей в інших країнах, гроші є, а врятувати власних громадян, можливості немає! Скільки грошей йде на озброєння, на божевільну пропаганду, на продажних журналістів і політиків, а у себе під носом порядок навести не в змозі. І це ж величезний аеропорт, але таке відчуття, що вони десь в поле сіли. Імперці вошиві, вибачте за грубість. Валізи рятували, а інші тим часом вмирали!” – зазначила Юсупова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...