З цією системою влади, яку побудував Зеленський, за все, що відбувається в країні, відповідає виключно він, – Ігор Артюшенко

75

Сформувати демократію з підконтрольними правоохоронними органами повинен був парламент. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Політик звернув увагу на те, що за 9 місяців при владі парламент Зеленського створив всі важелі впливу для того, щоб вибудовувати абсолютну президентську владу.

– Сформувати демократію з підконтрольними правоохоронними органами повинен був парламент. У нього для того є всі важелі впливу і на рівні законів, і на рівні тимчасових слідчих комісій, і на рівні підконтрольності міністрів, голови СБУ та ДБР, але в останні 9 місяців влада взяла шлях на побудову єдиної вертикалі, яка підконтрольна президенту.

 Голова СБУ — шкільний друг Зеленського.
 Голова ДБР — третій номер в списку партії “Слуга народу”.
 Генеральний прокурор — “100% своя людина”.
 Директор НАБУ — на гачку, внесений до реєстру корупціонерів і будь-якої миті може бути звільнений.

До того ще є повністю підконтрольний уряд і монобільшість у парламенті.

З цією системою влади, яку побудував Зеленський за 9 місяців за все, що відбувається в країні, відповідає він і виключно він,  – наголосив Ігор Артюшенко.

На думку політика, перемога Зеленського на виборах посилила позиції проросійських політиків в українському політикумі.

– Мене хвилює, що через непрофесіоналізм і дилетантство влади інша російська сторона відчуває, що це нібито їх перемога. І вони відчувають, ніби то вони перемогли на виборах в 2019 році. Варто тільки почитати блог Портнова. Оце я вважаю найбільшою загрозою.

Поки влада займається політичною розправою щодо волонтерів, ветеранів і так далі, а інша сторона – Медведчук і компанія навпаки, тільки збільшують свої впливи,- сказав Ігор Артюшенко.

Сформувати демократію з підконтрольними правоохоронними органами повинен був парламент. У нього для того є всі важелі впливу і на рівні законів, і на рівні тимчасових слідчих комісій, і на рівні підконтрольності міністрів, голови СБУ та ДБР, але в останні 9 місяців влада взяла шлях на побудову єдиної вертикалі, яка підконтрольна президенту. 1. Голова СБУ — шкільний друг Зеленського.2. Голова ДБР — третій номер в списку партії “Слуга народу”.3. Генеральний прокурор — “100% своя людина”.4. Директор НАБУ — на гачку, внесений до реєстру корупціонерів і будь-якої миті може бути звільнений.До того ще є повністю підконтрольний уряд і монобільшість у парламенті. З цією системою влади, яку побудував Зеленський за 9 місяців за все, що відбувається в країні, відповідає він і виключно він.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Четвер, 30 січня 2020 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...