“Не піду на зустріч бо нема про що говорити!” – побитий беркутівцями запоріжець

2755

Відомий у Запоріжжі волонтер  Василь Мєзєнцев, якого 6 років тому жорстоко побили беркутівці, відреагував на інформацію про бажання Володимира Зеленського зустрітися з побитими на Майдані студентами в 2013 році.

Він написав допис із спогадами тих подій і заявив: “На зустріч не поїду, бо немає про що говорити.”

Президент захотів зустрітись з студентами яких побив беркут.
Думаю що я маю право відреагувати на це, бо добряче пам’ятаю беркутівські палиці, якими гемселили мене в шість рук.
Це був град тупого болю який зростав і досить швидко я втратив свідомість, прийшов до тями коли мене двоє спітнілих і захеканих вилупків вели під руки до автозаку, один періодично наступав мені на ноги своїми берцями, а інший намагався своїми наколінниками мені поцілити в коліна, і в цей же час чьотко відпрацованими рухами оба рукояткою дубинки намагались достукатись до моєї печінки, печінка відреагувала як слід і викинула добрячу порцію крові в організм, і водночас не міг вдихнути повітря нормально вдихнув повітря вже в холодному автозаку…
Але я не про те.
Після того я добре запам’ятав ‘жарт про єбонітові палочки’, і якось було не смішно, собливо коли з сізо нас привезли на медогляд і лікар саркостично цікавилась де це ми синю спину взяли…
І якось ця біль та образа забулась – були інші справи.
А от зараз пригадав…
Не піду на зустріч бо нема про що говорити…
П.С – Причому саме цікаве що саме в ту ніч під стелою я не був – це було пізніше, але мабуть попросили підняти старі файли Авакова – і він довго не парився над цим….

Варто зазначити, після того як революція Гідності закінчилася, Василь Мєзєнцев почав активно займатися волонтерством. Він збирав усе необхідне для тоді ще розваленої армії та самостійно відвозив до найгарячіших точок. Цим Василь займається протягом 6 років до сьогоднішнього дня.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...