Бренд популярної в Запоріжжі доставки SUSHI 3303 хотіли вкрасти?

243

Нова доставка Smile Food виявилася фейком.

У середу, 4 березня в ЗМІ звернулася одна з служб доставок Запоріжжя – SUSHI 3303. В цей день до них зателефонували сотні клієнтів за роз’ясненнями. Всі вони хотіли зробити замовлення і шукали сайт компанії в Google за запитом «суші 3303». Яке ж було їх здивування, коли в пошуковику вони бачили зовсім іншу доставку – Smile Food, яка раптом перейменувала себе в SUSHI 3303.

Звичайно ми вирішили розібратися і, можливо, знайти зв’язок з недавніми подіями і інформаційною атакою на SUSHI 3303 в січня 2020.

Google за пошуковим запитом «суші 3303» у другому рядку видав – «Суші 3303. У нас завжди задоволені клієнти». Правда посилання дрібним шрифтом вела на сайт smilefood.zp.ua. Ми зв’язалися з компанією Smile Food за вказаними телефонами.

Менеджер компанії Smile food в телефонній розмові спробувала обернути все в жарт. Мовляв, дзвонять в Smile food, а хочуть SUSHI 3303. Просила не зациклюватися так на цьому, адже все буває.

Все вказує на те, що інформаційна атака на SUSHI 3303 в січні була замовленням конкурентів і перетворилася в спробу крадіжки торгової марки SUSHI 3303 в березні. Або, як варіант, компанія Smile Food розраховувала на те, що до березня конкурента вже не буде на ринку?

Бренд SUSHI 3303 має кілька патентів, і юристи компанії вже звернулися в правоохоронні органи і кіберполіції з відповідною заявою.

Керівник SUSHI 3303, Дмитро Москаленко, з посмішкою прокоментував ситуацію: «Я радий, що ця ситуація розставила все по своїх місцях. Нашим клієнтам я хочу сказати, що справжня служба доставки SUSHI 3303 знаходиться на сайті 3303.ua. Шкода, що інші гравці ринку вдалися до нечесної гри і вирішили скористатися ім’ям нашого бренду, яким ми дуже цінуємо»!

Наскільки безпечні такі компанії як Smile Food, які вибирають аферу, як спосіб просування? У чому ще вони можуть обдурити і на які кроки піти в своїй нечесної конкуренції? Чи важливі для них добре ім’я і довіру клієнтів? Або, в гонитві за швидким заробітком, можна вкрасти чуже назву і обливати брудом інших операторів ринку? Те, що для нормальної людини виглядає дико, для Smile Food звичайна рекламна кампанія.

Джерело: RegionNews

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...