У Запоріжжі об’єдналося понад півтисячі людей, усі разом шукають зниклу Вікторію

5317
Сьогодні у Запоріжжі продовжуються пошуки зниклої 4 доби тому Вікторії Притуляк.

Щоб відшукати жінку, об’єдналося декілька сотень людей, вони розділили між собою обов’язки і здається застосували практично усе, що можна було. Для оперативної комунікації створили тематичну групу “Пошук Вікторії Притуляк” у мобільному додатку Viber. Там шукачі обмінюються інформацією та звітують про пророблену роботу.

Сьогодні на вулицях Запоріжжя продовжують опитувати перехожих, розклеюють листівки із зображенням зниклої та заглядують у кожен куточок від мікторайону Космос до Бабурки. Втім, чим більше людей, тим швидше Вікторія Притуляк повернеться до своєї родини. А тому до пошуків продовжують запрошувати небайдужих.

Вчора здавалося, що зниклу жінку ось-ось знайдуть, адже з’явилося повідомлення, що Вікторію бачили в районі вулиці 12 Квітня. Жінка дивно поводилася та була взутою у двох різних шльопанцях – один жовтий, інший рожевий. Перед цим вранці, кінологи разом із собаками вийшли на слід жінки в районі бульвару Шевченка, а в закинутому приміщенні знайшли один шльопанець та мобільний телефон зниклої.З’явилося розуміння того, що Вікторія Притуляк постійно знаходиться в одному районі. Люди разом з поліцією прочесали все, та зниклої не виявили.

Нагадаємо, Вікторія Притуляк зникла дорогою з обласної лікарні, п’яту добу вона не виходить на зв’язок, є підстави вважати, що в жінки затьмарена свідомість, після перенесених нервових переживань.

загрузка...