З’явилася нова інформація про жінку, яка зникла у Запоріжжі дорогою з лікарні

19755
Виктория Притуляк
Запоріжці! Уважно вдивіться в обличчя цієї жінки, ви можете випадково побачити її на вулиці. Вікторія Притуляк може потребувати допомоги!

Кілька днів поспіль рідні та друзі дівчини розшукають її та не знаходять собі місця. Вікторії 34 роки, вона зникла повертаючись з обласної лікарні та вже 3 доби не виходить на зв’язок. Жінка виходила з дому в тривожному стані, мала нервові переживання.  Востаннє її телефон був включеним 14 серпня вранці.

Родичі подали заяву до поліції, відкрито справу про зникнення людини. Вчора, група з трьох десятків людей прочісувала бази відпочинку на Хвилі, адже востаннє у мережі мобільний телефон зафіксували саме там. Вікторії не виявили, але знайшлася людина, яка підтвердила, що бачила схожу жінку в околиці. Поліція та небайдужі люди опитували перехожих на вулиці та все ж таки вийшли на слід.

На бульварі Шевченка, у закинутому приміщення колишнього ресторану “Росія” діти знайшли мобільний телефон дівчини, а поліція разом із собаками – шльопанець зниклої. Свідки кажуть, що бачили Вікторію Притуляк, спочатку на центральному пляжі, пізніше на бульварі Шевченка біля магазину Апельмон. Жінка поводилася дуже дивно, гуляла сама, її поведінка була схожою на неадекватну.

Зараз рідні та поліція перевіряють лікарні міста, сподіваючись, що перехожі помітили безпомічну людину та викликали швидку.

Будь-ласка, якщо побачите Вікторію Притуляк на вулицях, чи можливо знаєте де вона зараз, дайте знати рідним, вони дуже переживають!
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...