Игорь Артюшенко – о планах установить в Запорожье памятник Шевченко

206

Запорожский нардеп Игорь Артюшенко написал об окончании декоммунизации и ближайших планах на установку памятника Шевченко:

Запоріжжя декомунізоване! Нарешті поставлена остаточна тверда крапка в цьому процесі. За іронією долі саме вона далася нам найтяжче – навіть при знесенні пам’ятника Леніну міська влада не чинила такий опір, як при перейменуванні острова, названого на честь кривавого ката. Але врешті-решт прихильникам радянщини довелося змиритися (не без впливу правоохоронних органів) і ім’я вождя пролетаріату навіки зникло з мап нашого регіону.

Тепер перед нами стоїть нова місія – ми повинні поставити на постаменти постаті, які по праву заслуговують там знаходитися. Звичайно, перший, з кого слід розпочинати – це Тарас Шевченко. Вважаю, що в нинішній нелегкий час він нагадуватиме українцям про цінність державності і з новою силою пробуджуватиме патріотизм та любов до своєї країни.

До речі, це буде не перша спроба встановити монумент Кобзарю в Запоріжжі. Раніше в Запоріжжі вже намагалися увічнити пам’ять генія, але щоразу натикались на серйозні перепони – будь то корупція чи банальна відсутність коштів.

Тож беремо ситуацію в свої руки.

До встановлення пам’ятника буде долучена громадськість – весь процес буде відкритим та прозорим.

Пропоную запоріжцям взяти участь в позитивних змінах. Вже незабаром буде оголошений конкурс проектів. Думайте, творіть, пропонуйте – можливо саме ваш Шевченко прикрасить наше місто.

P.S. Я сподіваюсь на розуміння міської влади Запоріжжя у цьому питанні, а конкретно – у виділенні землі під пам’ятник. Шевченку у Запоріжжі бути!

Читайте в Facebook

Загрузка...