Про нас

Зараз ви перебуваєте на сайті «Форпост» і читаєте ці рядки. Що ще є цікавого для вас на сайті?

Загляньте в розділ «Статті» – там ми збираємо для вас великі тексти від кращих журналістів Запоріжжя. Більшість матеріалів написано спеціально для «Форпосту», але деякі ми беремо з дружніх ЗМІ, щоб наші читачі не пропустили нічого важливого.

У розділі «Краще в Facebook» зібрані найцікавіші пости запорізьких блогерів. Під кожним текстом є посилання, по якій можна перейти, щоб взяти участь в обговоренні. А якщо ви написали цікавий пост і вважаєте, що його має побачити якомога більше людей – надішліть посилання нам і ми її обов’язково опублікуємо.

В рубрику «Новини» потрапляють тільки найголовніші події Запоріжжя та області. Ми цінуємо ваш час, і тому не женемося за кількістю новин: найважливіше – якість.

І нарешті, в нижній частині сайту ви знайдете найцікавіші відео та фотографії, а також зможете взяти участь в опитуваннях, які ніколи не бувають нудними.

Ми не працюємо на політиків і бізнесменів. Ми самі собі господарі. У будь-який момент ви можете написати повідомлення в Facebook або відправити лист на нашу пошту – і отримати відповідь на свої питання. А якщо ви хочете розмістити у нас рекламу, замовити PR–кампанію або, наприклад, провести прес–конференцію – загляньте в розділ «Контакти» і сміливо телефонуйте, ми напевно зможемо вам допомогти. Сайт «Форпост» – ключова, але далеко не єдина деталь інформаційного агентства «Форпост.Медіа».

Слідкуйте за цікавими подіями в Запоріжжі очима «Форпост».Підписуйтеся на «Форпост» у соціальних мережах: «Facebook» та «Twitter».

Дякуємо, що нас читаєте! Ми Вас любимо!

 

Ваш Forpost.