Игорь Артюшенко – об обысках НАБУ в кабинетах запорожских чиновников

306

Запорожский нардеп прокомментировал обыски, которые сегодня, 16 марта, проводят следователи НАБУ в кабинетах чиновников Запорожской обладминистрации:

Реформи в дії: сьогодні в приміщенні Запорізької ОДА та Облради слідчими НАБУ проводяться обшуки. Слідчі дії торкнулись керівництва органів влади.

Що це означає? Нарешті, вперше за роки незалежності України, створена незалежна структура, яка має самостійність, повноваження та волю до розслідувань, фігурантами яких може стати кожен, на кого падає підозра у корупційних діях, незалежно від статусу, майнового стану, посади чи партквитка. І це добре, бо правоохоронна структура нарешті стає на шлях оновлення та неупередженої роботи. Я пишаюсь, що нові органи, що продемонстрували свою ефективність, створені в тому числі і зусиллями парламентського комітету, членом якого я є. Якщо казати про суть сьогоднішніх подій, то моя позиція принципова: якщо є винні у корупційних діяннях, щодо них має бути застосоване покарання.

Але їх провину мають довести у встановленому порядку правоохоронні органи та суд. Тому чекаємо на офіційну інформацію та не робимо передчасних висновків, бо це виключна прерогатива правоохоронців.

P.S. Про обшуки я дізнався з засобів масової інформації, що ще раз підтверджує незалежність та самостійність створених нами структур, таких як НАБУ, НАЗК тощо))

Читайте в Facebook

Загрузка...