Більшість запорізьких дошкільних навчальних закладів уже готові до роботи

32
Прес-служба Держпродспоживслужби в Запорізькій області
Прес-служба Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Спеціалісти  Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області взяли участь в організаційно-підготовчих заходах щодо відкриття дошкільних закладів. У тому числі проведення лабораторних досліджень води питної та піску, а також прийняли участь  у роботі утворених комісій/робочих груп із визначення готовності закладів до виконання протиепідемічних заходів та їх дотримання під час функціонування. Про це повідомляє Держпродспоживслужба в Запорізькій області.

За результатами комісійних обстежень суттєвих порушень не встановлено.

На входах до закладів облаштовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, у наявності термометри для вимірювання температури тіла співробітникам та вихованцям закладів, температурний скринінг проводиться медичними працівниками із занесенням результатів у відповідні журнали. У закладах сформовані запаси медичних захисних масок, рукавичок, антисептиків та дезінфекційних засобів, створені умови для максимального перебування дітей на свіжому повітрі, дезінфекція. Також прибирання та провітрювання приміщень проводиться відповідно графіку, у групах знаходяться до 10 вихованців, змішані групи відсутні, організовано заходи фізичного дистанціювання дітей та інші питання.

Керівникам закладів надано рекомендації щодо правил приготування та використання дезінфікуючих засобів, придбання дезінфікуючих засобів, які зареєстровані у Державному реєстрі та дозволені для використання у дошкільних дитячих закладах тощо.

Станом на 04.06.2020 року в Запорізькій області вже відновили роботу 248 дошкільних закладів (405 за дислокацією) з обов’язковим дотриманням вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину. Це практично всі дитячі садочки м. Запоріжжя, м. Бердянськ, м. Мелітополь, Приазовського, Кам’янко-Дніпровського, Пологівського, Оріхівського, Чернігівського та Великобілозерського, районів, частина закладів Гуляйпільського, Токмацького,  Приморського  та Веселівського районів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...