На Запоріжжі жінка опинилася в реанімації після вживання в’яленої риби

0 Поділилося 135 Перегляди

У місті Енергодар вчора, 22 жовтня, до реанімації доставили жінку у важкому стані після вживання в’яленої риби. У жінки діагностували ботулізм. Про це повідомили у пресслужбі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ.

“22 жовтня 2019 року до реанімаційного відділення КНП “СМСЧ №1” (Спеціалізована медико-санітарна частина №1 – ред.) м. Енергодар у стані середньої важкості госпіталізовано жінку, що мешкає в Енергодарі, з діагнозом “ботулізм”. …У ході проведення епідеміологічного розслідування даного випадку захворювання встановлено, що постраждала вживала в’ялену тарань, виготовлену в домашніх умовах”,йдеться в повідомленні.

Загалом у Запорізькій області з початку 2019 року вже зареєстровано 9 випадків захворювання на ботулізм, постраждало 10 осіб.