В Бердянську люди відмовилися від рашистської допомоги

0 Поділилося 922 Перегляди

В Бердянську Запорізької області російські окупанті намагалися роздати “гуманітарну” допомогу. Місцеві мешканці стійко відмовилися від окупаційних харчів і прогнали військових.

Люди повідомляють, що окупанти намагаються зігнати натовп, що відзняти пропаандистські ролики для російських ТВ. Однак місцевим поки що вдається протистояти цим намаганням. Щоправда, є й ті, хто не проти отримати рашистську “допомогу”.

“Сьогодні Бердянск зазнав першої “гуманітарної” атаки окупантів.

В місті з ворожих вантажівок спробували роздавати харчі.
Більшість містян, чітко усвідомлюючи, що це не жест доброї волі, а елемент психологічної війни, реагували адекватно – блокували озброєних військових та роз’яснювали громадянам “суть происходящего”.
Але були й інші. Вони цікавились і навіть брали їжу з рук вбивць-годувальників.
Сьогодні “інших” були одиниці, тому картинка у росіян не склалася.
Проте, ми розуміємо, що це не остання атака на мізки бердянців. Тож тримаємось, допомагаємо тим хто потребує, підтримуємо один одного.
Обов’язково переможемо!”