На Запоріжжі окупанти взяли в заручники 75-річного батька журналістки

0 Поділилося 528 Перегляди

Російські окупанти взяли в заручники літнього батька відомої мелітопольської журналістки, директора сайту “РИА-Мелитополь” Світлани Залізецької.

За її словами, сьогодні о 7 ранку російські окупанти зі зброєю вдерлися до її будинку. Там вони перевернули все шкереберть – щось шукали. Знайшли документи – карту поляка. Стали питати у мами про родичів у Польщі. Оскільки Світлани Залізецької у той момент не було вдома, то вони взяли у заручники її 75-річного батька.

“Батька 75 років Залізецького Йосипа Станіславовича вони вивезли у невідомому напрямку. Телефони батьків забрали. Вимогу передали мені через близьких. Вона одна – повернеться додому лише після того, як я прийду до них. Пояснення про те, що мене немає в місті, на окупантів не вплинули. Рідні намагаються дізнатися, де знаходиться батько, але з ними ніхто не бажає говорити на цю тему”, – повідомила Залізецька.

Журналістка розцінює такі дії окупаційних сил Росії, як тероризм.

“Взявши в заручники мого старого батька, вони намагаються досягти співпраці або вимагатимуть зупинити роботу сайту”, – зазначила вона.

За словами пані Світлани, її батько мав інсульт, мати перенесла інфаркт.

“Якщо з моїми батьками щось трапиться, це буде на совісті окупантів”, – заявила Світлана Залізецька.