Запорізькі бійці на фронті отримали автомобіль для смертельного вантажу

0 Поділилося 310 Перегляди

З перших днів широкомасштабного вторгнення наші запорізькі депутати партії “Європейська Солідарність” пішли на фронт. Олег Чернов та Андрій Хімічев – колеги і військові побратими.  Вони мужньо захищають нашу країну у складі 6-го окремого стрілецького батальйону.

Цей батальйон був сформований на початку війни, базується на Донеччині і складається переважно з запоріжців. Він постійно дислокується на передовій в Донецькій області, стримуючи ворога, знищуючи його живу силу та техніку. За цей час бійці батальйону зробили майже неможливе, а саме – знищили російський літак СУ-34. Збити такий апарат підручними засобами стрільців – це вищий пілотаж наших героїв!


Батальйон вже котрий місяць знаходиться в одній з найгарячіших точок фронту. Від початку війни вони не здали жодного метру української землі. Для військових привезли корисні в їхній справі “подарунки”, а вони діляться своїми історіями з фронтового життя.

“Уявіть собі рівнину посеред якої стоїть згорілий БТР. Під ним росіяни вирили окоп і тримали вогневу позицію, не даючи підійти нашим бійцям. Поки частина батальйону відволікала орків – наш воїн зайшов у тил до ворога. Кинув в окоп гранати: два «двохсотих», ще двоє – «трьохсоті». Один з росіян кинув гранату в нашого бійця, але вона відрикошетила і полетіла назад в окоп. «Двохсотих» стало на одного більше. За мужність і героїзм командування пропонує відзначити бійця державною нагородою”, – розповідають бійці.

Це – лише одна з численних історій роботи батальйону, якому Петро Порошенко з ГО «Справа Громад» передали генератори, буржуйки та вантажівку DAF. Бажаємо, аби ця автівка возила вантаж, смертельний для наших ворогів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. 

Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp