Рашисти знов “невдало покурили” біля власної військової бази
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області сталася масштабна пожежа в районі військової бази армії РФ. Жителі міста бачили густий чорний дим, однак вибухів чути не було. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив український міський голова Мелітополя Іван Федоров. Він також оприлюднив фото диму в районі міського ринку.
“Сьогодні зранку жителі тимчасово окупованого Мелітополя спостерігали масштабну пожежу. Густий дим валив у нижній частині міста за центральним ринком у районі захопленого окупантами заводу “Рефма”, де вони розмістили свою військову базу”, – написав Федоров.
Він зауважив, що вибухів зафіксовано не було, і припустив, що окупанти “заснули з недопалком і підгоріло”. Деталі інциденту і його наслідки для росіян наразі встановлюються.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp