Гауляйтери почали відбирати катери у цивільних рибалок на ТОТ Запорізької області

0 Поділилося 70 Перегляди

У тимчасово окупованому Бердянську та прибережній частині Запорізької області на ТОТ гауляйтери почали відбирати у місцевих мешканців катери.

Про це повідомив на своєму Телеграм-каналі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Слідом за окупованою частиною Херсонщини росвійськові з гауляйтерами розпочали відбір катерів у цивільних рибалок на ТОТ Запорізької області, – пише він.

Посадовець припускає, що окупанти та колаборанти готуються до втечі:

Ймовірно, з бігом у загарбників виникли проблеми. Тож від контрнаступу вирішили плисти. Гребіть дужче, вороженьки. Не в землі залишитесь, так потонете.

Нагадаємо, росіяни знайшли заміну померлому колаборанту Івану Ткачу, який здійснював перевезення в окупованому Мелітополі та районі. Відтепер перевезенням буде займатися місцевий мешканець — Віталій Тумінський.

 

 

 

 

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp