Владимир Минко – о массовом увольнении чиновников за махинации с землей

127

Мелитопольский волонтер и активист Общества участников АТО Владимир Минько поделился внушительным списком чиновников, на которых завели уголовные дела за махинации с землей:

В продовження попереднього посту про напружених, без зайвої води)
Керівник Держгеокадастру в Запорізькій області Шляховий В.В. – звільнений, кримінальне провадження.
Керівник Мелітопольського Держгеокадастру Вінник В.Г. – звільнений, кримінальне провадження.
В.о. керівника Держгеокадастру в Запорізькій області Чкан Т.В. – вже не в.о. і керівником не буде.
Прокурор Мелітопольської міжрайонної прокуратури Лисенко С.Д. – обшуки в Мелітопольській прокуратурі по кримінальному провадженню щодо хабара за виділення земельної ділянки. А тому що треба, Сергій Дмитрович, людям відповідати на звернення щодо махінацій з землею у встановлений законом строк.
Суддя господарського суду Запорізької області – кримінальне провадження. Земельна ділянка 127 га повернута сільській раді Мелітопольського району.
Оце я розумію рік почався добре!) З Новим роком друзі! А недругам сподіваюсь ще не один рік накинуть)
п.с. Система дала збій, щось пішло не так. З Магічного списку, у попередньому пості, випала особа яка не пройшла переатестацію в поліції та яка вважає, що інформація про самозахоплення не містить складу злочину…
Впевнений Різдвяні дива ще не закінчились!)

Читайте в Facebook

Напомним, ветераны АТО Мелитополя за нежелание выполнять закон и выделять военным земельные участки обсыпали землей руководителя Госгеокадастра Владимира Виннника после чего тот уволился.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...