Александр Зубченко– о “русском мире” на выборах в Запорожской области

212

Начальник управления внутренней политики ЗОГА Александр Зубченко рассказал о своих наблюдениях на вчерашних выборах главы объединенной громады в Каменско-Днепровском районе.

Вчора на виборах у Кам’янці-Дніпровській наживо побачив всі принади “русского мира” у виконанні Опоблоку та його кандидату – масовий підкуп, наливайки за Антоненка, навмисна плутанина у списках, позбавлення права проголосувати десятків пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, куплені та залякані члени виборчкомів, авто із тітушками.

Традиційно найнижча в області явка, ставка на найбільш маргіналізовані верстви населення, ледарів та п’яниць – звична тактика колишніх регіоналів.

Ці вибори – великий крок назад у проведенні демократичних реформ та децентралізації влади на цій території. Шкода, що абсолютна більшість кам’янців – людей трудолюбних, талановитих та хазяйновитих, залишилися дома, на городах та теплицях.
Велика повага жителям Водянської громади, які виявилися мудрішими, та не пустили до влади авантюриста із ахметівськими коштами!

Читайте в Facebook

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...