Игорь Артюшенко — о поездке Надежды Савченко в Россию

64

Народный депутат, глава Запорожской территориальной организации партии «Солидарность» – Блок Петра Порошенко» Игорь Артюшенко написал, что поездка Надежды Савченко в Россию может вызвать новые провокации против Украины.

Межа абсурду перейдена. В той час, коли СБУ, інші силові органи та навіть просто здоровий глузд наполегливо не рекомендує учасникам бойових дій на сході України їхати на окуповану територію через загрозу затримання та будь-яких інших можливих провокацій, ми отримуємо інформацію, що наша колега, нардеп від «Батьківщини» поїхала до Москви.

Ні для кого не секрет, що таке рішення нею прийнято на тлі багатомісячної тяжкої дипломатичної праці всього керівництва держави по її звільненню з полону. Невже вона хоче поставити під загрозу не тільки персонально себе, але і знову дати агресору важелі впливу на нашу країну, на наше керівництво, на весь дипломатичний корпус України?

Я розумію, що і Микола Карпюк, і Станіслав Клих потребують підтримки кожного українця, але я не розумію, чим створення можливості для нових провокацій проти України може допомогти нашим політв’язням?!

Я вбачаю в діях Савченко або недбалість, яка ставить під загрозу перемоги наших дипломатів у протистоянні Російській Федерації. І на таку недбалість, на моє переконання, народний депутат не має права. Або ж, в що не дуже хочеться вірити, вона відправилась на територію агресора, маючи певні гарантії власної безпеки. Але тоді виникає питання, яким чином такі гарантії були отримані? Хоча після, м’яко кажучи, сумнівних заяв про необхідність братання з терористами, які вбивають наших захисників, та пом’якшення санкцій щодо агресора дивуватись, на жаль, вже не приходиться…

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...