Ігор Артюшенко — о ценах на газ и последовательности политиков

70

Народный депутат Украины Игорь Артюшенко высказался в соцсетях насчёт цены на газ:

“Про послідовність. І про собівартість.

І раніше, і зараз постійно звертав увагу політиків на те, що потрібно бути послідовними. Що слово означає діло. Що після А треба казати Б. І що жодним чином не можна дурити людей, обіцяючи їм нездійсненні речі.

Бо згодом бумеранг повернеться. Завжди повертається.

Доречі, це я про питанню ціни на газ, яке винесено на сьогоднішню сесію міської ради. Згідно оприлюдненої заяви, все фактично упирається в одину вимогу “зробити ціну економічно обгрунтованою та продавати по собівартості”.

Позиція мені власне подобається, але тільки за умови, що міські депутати будуть послідовними!
І допишуть до заяви 1 пункт:
“Також вимагаємо, щоб продукція “Мотор Січі”, “Запоріжсталі”, “Вогнетриву”, “ЗФЗ”, компанії “Александр”, фабрики “Міда” і т.п. (там де ми-депутати працюємо) також продавалась населенню по собівартості!”

От тоді запорізькі депутати стануть відповідальними, а не популістами, які заробляють собі рейтинг на пустих і безперспективних заявах.

P.S. бо для того, щоб знизити оплату треба займатись енергоефективністю, впроваджувати альтернативні джерела палива і нарешті перестати гріти асфальт на вулицях.
Але, звичайно, легше нічого не робити і писати листи куди завгодно, доказуючи бабусям і дідусям на лавочках “як ми боролися” за Ваше щастя.”

Читать на Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...