Игорь Артюшенко — об экологическом законе, позволяющем проверять предприятия-загрязнители

54

Народный депутат, глава Запорожской территориальной организации партии «Солидарность» – Блок Петра Порошенко» Игорь Артюшенко написал, что он подавал законопроект, который бы позволял проводить внеплановые проверки предприятий-загрязнителей.

Майже рік тому я вніс законопроект №3396, завдяки якому можна було б здійснювати позапланові екологічні перевірки підприємств-забрудників незважаючи на мораторій. Але, на жаль, через дешевих популістів і більш дорогих посібників олігархічних груп цей проект досі не було включено до порядку денного сесії та розглянуто на пленарних засіданнях Верховної Ради.

Як народний депутат я зроблю усе, аби екологічний закон про перевірки було прийнято. А як громадянин Запоріжжя я підписався під петицією на сайті Кабміну, яка підтверджує ключову тезу мого законопроекту: екологічні перевірки повинні діяти постійно!

Вважаю, що кожен запоріжець повинен підписати цю петицію. Адже цим повітрям дихають наші діти. Голос кожного з нас може бути вирішальним на шляху до змін.

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/374

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...