Ірина Пірогова — о ртутных лампах и молчаливом одобрении депутатов

73

Блогер Ирина Пирогова написала эмоциональный пост о ртутных лампах и проблемах, с этим связанных.

“Близько місяця тому я зверталася до міської депутатської екокомісії з пропозицією розглянути (ну розгляньте, будь ласка!) питання утилізації ртутьвмісних ламп з підприємств комунальної сфери (школи, численні управління та департаменти, всілякі КП). На жаль (не без допомоги мабуть надзвичайно зацікавлених? осіб) питання замилилося – перевели “стрєлки” на якісь чергові дозволи, вартість ртуті?!, навіть зачепилося за репутаційні ризики для посадових осіб. Які ж ризики можуть бути в безпечній утилізації ртутьмісних відходів?
А я скажу які – безпосередні для нашого здоров”я! Ось яка цікава світлина (вибачте за подробиці комунального життя) – розтрощені ртутні лапми просто у дворі житлового будинку по вул. Сталеварів. Чоловік виніс ці кляті лапми. викинув у смітник та ще й розтрощив. Кричу – Чоловіче, що ви робите?!!! це ж ртуть!! …ну поки я дістала свій телефон, мужчіна звісно зник. А лампи залишилися.
Ви думаєте, це поодинокий випадок?! ПОМИЛЯЕТЕСЬ! ртуттю дихають усі – і комерсанти від екології і я, і ви. Хоча ні копійки ні репутаційки не отримуємо.
Хочу знову попитати нашу комісію – ну як там з лампами? Може вже досить носитись з пошуком блох, а нарешті розглянути питання поводження з небезпечними відходами?!!!”
13237748_1639475693030613_8412408010900303347_n

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...