Юрий Сидоров – о тендерных махинациях запорожской “Самопомощи”

187

Запорожский журналист Юрий Сидоров сообщил, что к скандальному тендеру по закупке мячей департаментом горсовета, причастна запорожская “Самопомощь”. Более того, у победившего на аукционе предпринимателя Александра Черненко в реестре указан телефон Марка Марченко из “Самопомощи”, который является братом замглавы Запорожского облсовета Владислава Марченко.

Антикризовий PR від Об’єднання “Самопоміч” – Запоріжжя
Напевно, десь в надрах запорізької “Самопомочі” вже підготовлена чернетка завтрашньої публікації в стилі “Наші гроші. Запоріжжя пишуть брехню та замовні матеріали”.
А мені вже незручно писати про “Самопоміч”, але тут сам замміністра МЕРТ Максим Нефедьов сьогодні вказав на “зраду” в Запоріжжі (деталі тут https://goo.gl/RRxlA5),
А суть в чому? Департамент освіти провів закупівлю, викинувши купу дешевших учасників по надуманими причинам і віддав перемогу вдвічі дорожчій пропозиції незрозумілого мужика. І в мужика в реєстрі в тупу вказаний телефон фірми Mark Marchenko з “Самопомочі”. І це вже стандартно для департаменту скуплятися у “Самопомічників” .
Та в чому фішка на вечір. Номер телефону тепер в реєстрі не співпадає. Був 098-338-50-70, а став 098-338-70-50. Тобто 2 останні пари цифр поміняли. Зміни провели терміново сьогодні по обіді. Не прибрали взагалі – було б логічно далі не палитися – а просто змінили, щоб можна було переплутати. І здається саме з прес-релізу “Самопомочі” я б дізнався як натупив і таким чином вони б поставили під питання всі попередні публікації.
І скріни мої не потрібні – нині все це видно. Для зацікавлених два номери витягів з держреєстру (хто знає – розбереться що з ними робити):
1002422298 – з новими даними і датою внесення змін.
1002422308 – реальні контакти кілька днів тому. І там не тільки телефон фірми Марченка “Інфотек-ІТ”, а й мейл специфічний tvit.infotek@ukr.net.
От не було куди мені витратити 126 гривень.

Читайте на Facebook

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...