Константин Брыль — о фракции, которая не голосовала за повышение зарплат (видео)

57

Председатель Запорожской облгосадминистрации написал, что активисты «УКРОПа» завалили голосование о повышении зарплат для госслужащих.

Вчора, коли активісти «Укропу» пропонували Департаменту ЖКГ облдержадміністрації спільно з фахівцями юридичного забезпечення облради розробити порядок перерозподілу коштів, вони мабуть ще не планували завалити голосування по зарплатні цих людей.

Прості працівники органів виконавчої влади – ті, хто щодня готує документи, пропозиції, матеріали для подальшої роботи депутатів, ті, хто в решті-решт і обирав вас парламентарями… лишились сам на сам зі своїми проблемами.

Я не можу одночасно просити у Центральної влади 250 мільйонів гривень на будівництво мостів, а іншу руку простягати за зарплатнею. Держбюджет не покриває всі видатки. Обираються пріоритетні. І певні питання доводиться вирішувати своїми силами – на місцях.

Наша Батьківщина переживає дуже важкі часи. Це відчуває дуже багато людей. І, розуміючи ситуацію, держслужбовці пів року терпіли, викручувались, економили на собі та своїх дітях…

Ці 800 людей – ваші земляки, ті хто обирав вас депутатами. Як гадаєте: що для них важливіше: купити дитині йогурт, а матері – ліки, чи побачити вашу принциповість і сміливі вислови на адресу Уряду?..

Смотрите видео здесь.

Читайте в Facebook… 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...