Константин Брыль —  о новом инвесторе “АЗМОЛа”, погасившем долги

83

Глава Запорожской ОГА Константин Брыль написал о том, как обстоят дела у завода-банкрота, а также о перспективах его возрождения:

Довгий час ПАТ «АЗМОЛ» посідав перше місце в списку підприємств-боржників по заробітній платі в Запорізькій області. Станом на 25.06.2016 заборгованість складала близько 24,5 мільйонів гривень, що є практично половиною всіх боргів із зарплатні в Запорізькій області.

Працівники «Азмолу» вже втратили надію, що це питання зрушить з місця. І нами спільно: міським головою Бердянська, облдержадміністрацією, нардепами від нашої області Ігорем Артюшенко і Олександром Пономарьовим та адміністрацією Президента України, була виконана колосальна робота для того, аби найбільший боржник області повернув людям зароблені ними кошти. Я буду особисто стежити за тим, щоб на цьому робота не зупинилась і новий інвестор приступив до відродження виробництва. Адже в результаті цього область отримає додаткові робочі місця і системне поповнення бюджетів усіх рівнів.

Загалом, після аукціону, що пройшов 23 серпня, на завод прийшов новий інвестор і протягом трьох днів були погашені близько 30 мільйонів гривень боргів із зарплатні, а також борги податків і зборів до бюджетів всіх рівнів. Серед них: 13 878 465 гривень єдиного соціального внеску; 5 524 000 гривень прибуткового податку на доходи громадян; 3 198 361 гривень податку на землю; 969 148 гривень податку на додану вартість та 137 017 гривень військового збору

Читайте в Facebook…

загрузка...