Константин Брыль — о трех миллионах, в которых нуждаются военные части

53

Председатель Запорожской облгосадминистрации Константин Брыль написал о сборе средств для наших военных частей и предстоящей толоке.

В наступному році пріоритетом для влади області стануть будівництво житла та Центр реабілітації для учасників бойових дій. Про це сьогодні говорили з учасниками обласної консультативної ради учасників АТО.
Окремо влада регіону проведе ревізію покинутих приміщень, які можна використати для потреб учасників бойових дій. Як приклад – проект в Енергодарі, де на баланс міської ради планується передання п’ятиповерхової будівлі. Дуже активно ведеться робота по телемарафону зі збору коштів для учасників АТО. Також не зупиняється і Фонд оборони області.
Нажаль, в поточному місяці ми змогли зібрати тільки 600 тисяч гривень. В той час, як потреби наших військових частин нараховують близько трьох мільйонів гривень.
Гадаю, прикладом єднання, має стати толока, на яку так активно зібрались наші учасники АТО. Хочу подякувати всім, хто приєднався до прибирання території майбутнього Центру реабілітації учасників бойових дій.

P.s. Оскільки роботи лишається чимало, наступна толока планується 12 листопада.

Читайте в Facebook…

загрузка...