Константин Брыль — об улучшении качества перевозок на пригородных маршрутах

53

Председатель Запорожской облгосадминистрации Константин Брыль написал, что качество перевозок на пригородных маршрутах со временем улучшат.

Сьогодні, згідно з укладеним із обласною державною адміністрацією договором, КП «Автогосподарство» розпочало обслуговування приміських маршрутів південного напрямку: Балабине, Кушугум, Малокатеринівка. На маршрут вийшли 28 автобусів середньої та великої місткості, значна частина яких пристосована для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

На практиці виявилось, що існуючий графік обслуговування цих маршрутів потребує вдосконалення. Тож обласною державною адміністрацією вже розпочато комплексне пасажирообстеження маршрутів області. Роботу з пасажирообстеження планується виконати протягом жовтня поточного року.

Зараз перевезення здійснюються відповідно до потреб населення. Обласна державна адміністрація спільно з комунальним підприємством працює над подальшим підвищенням рівня якості транспортних послуг населенню та тримає на контролі обслуговування маршрутів. Крім того, в разі збільшення пасажиропотоку на маршрути будуть залучені додаткові автобуси.

Влада розуміє деякі тимчасові незручності для населення, пов’язані зі зміною перевізника та впровадженням інших, більш комфортного класу автобусів, через недосконалість законодавства. Проте, в підсумку запоріжці отримають нормальних перевізників та реальну якість.

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...