Надежда Мороз — о фестивале, на котором можно помочь бойцам АТО

75

Запорожская волонтер Надежда Мороз написала о «Фестивале консервации», на котором можно будет купить вареники, и тем самым помочь нашим военным.

«З’їв вареник – допоміг солдату!»

Запрошую на Фестиваль консервації 17 та 18 вересня! Локація «Волонтерських вареників ZP» традиційно справа, біля каменів. На мапі – це Фуд-зона.

Дівчата, потрібні ваші руки! Два дні ліпити та варити! Вибирайте день! Дрес-код незмінний: вишиванка (ця умова обов’язкова), на голову хустина чи віночок. З собою мати фартушок, качалку, ложку, ніж, дошку. Прошу також, за можливості, каструльку тушкованої капусти на вареники, як для себе, щоб була смачна. Будуть з різними начинками: картоплею, капустою, фруктами та сиром!

Припрошую наших постійних та нових смакувальників приходити та купувати наші вареники. Будемо безмірно вдячні! Порція 20 грн. А далі – щедрість вашого гаманця. Девіз проекту незмінний: «З’їв вареник – допоміг солдату!»

Варитимемо в казанах на живому вогні наш фірмовий куліш та узвар.

Приносьте теплі светри для бійців, але не «на тобі, Боже, що мені не гоже», а з повагою до захисників: чисті, випрані, не залежані, не розірвані і без плям! Якщо хтось принесе сталеварські рукавиці (вачеги), то буде просто супер! Теплі шкарпетки, футболки з довгим рукавом чи тепла натільна білизна знову актуальні. Мед, спеції, лимони, горіхи теж приймаємо! Антивірусні препарати від застуди та смаколики візьмемо з радістю. Формуємо наступну поїздку в зону АТО.

Перемога уже скоро! Перемога за нами!

Читайте в Facebook…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...